Dünyanın en ünlü Youtuber'larından Mr. Beast insanlara para dağıttığı videolarıyla gündemden düşmüyor. Bu nedenle Mr. Beast serveti ünlü isim hakkında en çok araştırılan konulardan biri oluyor.

Mr. Beast kimdir başta olmak üzere tüm merak edilenleri yanıtladık...

Mr. Beast Serveti 2024 Yılında Ne Kadar?

Dünyadaki en iyi Youtuber’lardan biri olarak Mr. Beast, özel hayatı ve kazancıyla merak ediliyor. Şimdi Mr. Beast hakkında merak edilenlere bakalım...

Ünlü Youtuber hakkında en çok sorulan soru Mr Beast serveti 2024 yılında ne kadar olduğudur. Mr. Beast ne kadar kazanıyor sorusunun cevabı şu şekildedir:

  • Mr. Beast servetinin 2024 yılında 700 milyon dolar olduğu bilinmektedir. Forbes'da yayınlanan bilgilere göre yıllık kazancı bu miktarı geçmektedir.

Mr Beast Serveti 5

Mr. Beast'in Aylık Kazancı Ne Kadar?

Mr. Beast'in takipçileri tarafından aylık kazancı sıklıkla araştırılıyor. Mr. Beast’in aylık kazancı aşağıdaki gibidir:

  • Mr. Beast'in aylık olarak 59 milyon dolar kazandığı bilinmektedir.

Mr Beast Serveti 3

Mr. Beast Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Mr. Beast’in gerçek adı ve kim olduğu merak edilen konular arasındadır. Mr. Beast’in gerçek adı Jimmy Donaldson’dır.

Jimmy Donaldson, 2012 yılında Youtube kanalı açmış ve kanalına video yüklemeye başlamıştır. Youtube kanalı günümüzde de aktiftir ve Mr. Beast, kanalına ilginç içerikler yüklemeye devam etmektedir. Bu tanınırlık ona Youtube’un en çok kazanan Youtuber’ı ünvanını sağlamıştır.

Donaldson, kazandığı paraları hayır işlerine harcamayı da ihmal etmemiştir. Geçmişten bu zamana kadar birçok hayır işinde rol almış ve yardıma muhtaç insanlara elini uzatmıştır. Hayır işlerini sistemli şekilde yürütmek için Beast Philanthropy isimli hayır kurumunu kurmuştur.

Jimmy Donaldson iyi bir Youtuber olmasının yanı sıra başarılı bir iş insanıdır. Donaldson, kendisine ait bir video oyunu yapmıştır. Ayrıca MrBeast Burger isimli bir fast food zincirinin sahibidir.

Mr. Beast Nereli? Dini Nedir?

Mr. Beast takma adını kullanan Jimmy Donaldson, 7 Mayıs 1998 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Kansas eyaletinin Wichita kentinde doğmuştur. Donaldson, Nisan 2024 itibarıyla 25 yaşındadır. Donaldson uyruk olarak Amerikalıdır ve Hristiyanlık dini inancına sahiptir.

Jimmy Donaldson, 2016 yılında Greeville Hristiyan Akademisinden mezun olmuştur. Üniversite eğitime başlamış ancak kariyerini Youtube’ta ilerletmek için okulunu bırakmıştır. Donaldson, şu an Amerika Birleşik Devletleri’nin Kuzey Karolina eyaletine bağlı Greenville şehrinde yaşıyor.

Uzmanından uyarı: Tatilde açık büfeye dikkat edilmeli Uzmanından uyarı: Tatilde açık büfeye dikkat edilmeli

Mr Beast Serveti 1

Mr. Beast'in Kaç Abonesi Var?

Youtube’ta en çok abonesi bulunan ve Youtube’un en çok kazanan ismi olan Mr. Beast’in kaç abonesi olduğu merak konusu. 200 milyonu geçen ilk Youtuber olan Mr. Beast'in abone sayısı şu şekildedir:

  • Mr. Beast’in Youtube’ta abone sayısı 252 milyondur. Mr. Beast’in yaptığı ilgi çekici paylaşımlarla bu sayı günden güne artmaktadır.

Mr. Beast Dünyanın Kaçıncı Zengini?

Mr. Beast’in dünyanın kaçıncı zengini olduğu Mr. Beast ile ilgili araştırılan konulardan biridir.  Mr. Beast Youtube’ın en çok kazanan ismi olmasına karşın dünyanın en zengini olan iş insanlarının arasına girmeyi başarabilmiş değil.

Muhabir: Ömer ARAZ