Boğa Güreşi festivali Linda'ya nefes olacak Boğa Güreşi festivali Linda'ya nefes olacak

Aydın’ın birçok ilçesinde elektrik kesintilerinin yaşanması günlük hayatı olumsuz etkiliyor. Vatandaşın tepki gösterdiği kesintilerin sık sık yaşandığı yerlerden biri olan İncirliova’ya bağlı Acarlar mahallesinin sakinleri geçtiğimiz hafta elektrik kesintilerini protesto etmişti. Acarlarlı vatandaşlar, elektrik trafosuna, üzerinde "AYDEM ölmüştür, Acarlar'ın başı sağ olsun" yazan siyah bir çelenk bırakmıştı.

Vatandasi Cileden Cikartan Elektrik Kesintilerine Cozum Araniyor 483166 447081Bec59D269972Fe44F927951039

KESİNTİLERE EL ATTILAR

Vatandaşı çileden çıkartan elektrik kesintilerine AK Parti Aydın Milletvekilleri el attı. Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen, MKYK Üyesi Umut Tuncer, İl Başkanı Gökhan Ökten ile birlikte, ADM Elektrik Dağıtım A.Ş Aydın Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette Bölge Müdürü Ali Karabıyık, Planlama ve Teknoloji Direktörü Emrah Kalkan ve yetkililer, AK Partili vekilleri ADM Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından sunulan hizmetler ve çalışmalarla ilgili bilgilendirdi.

Vatandasi Cileden Cikartan Elektrik Kesintilerine Cozum Araniyor 483166 5526A586111386D6493Ecefe94Fc705C

ÖNÜNE GEÇİLSİN

AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Tarım ve turizm kenti olan Aydın’da olası elektrik kesintilerin önüne geçilmesi amacıyla yapılan çalışmaları, vatandaşlarımızdan gelen talepleri görüştük” ifadelerini kullandı.
 

Muhabir: KAZIM YÖRÜKÇE