Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın katılımıyla İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde “100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla" temasıyla 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında iftar programı düzenlendi.

Erdoganin Saglikcilara Verdigi Iftara Katildilar 454023 88803D856F14378Ba19D611A407Ef513

Aydın'da yasak bugün itibari ile başladı! 1 Eylül'e kadar sürecek... Aydın'da yasak bugün itibari ile başladı! 1 Eylül'e kadar sürecek...

AYDIN'I TEMSİL ETTİLER

İftar programına Aydın’ı temsilen İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul ile davetli olarak Aydın Devlet Hastanesi hekimlerimizden Kalp Damar Cerrahı Op. Dr. Murat Arpaz ve Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi personeli Ceyda Aygün katılım sağladı. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, iftar programına katılımlarından dolayı sağlık çalışanlarına teşekkür ederek Ramazan aylarını ve 14 Mart Tıp Bayramlarını tebrik etti. İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul; iftarda birlikte yer aldığı Op. Dr. Murat Arpaz ve sağlık çalışanı Ceyda Aygün nezdinde tüm hekimler ile sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayarak, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Kaynak: KAZIM YÖRÜKÇE