Germencik’e, Germencik’te yaşayan tüm vatandaşlara hizmet etmek ve Cumhur İttifakı’nın bir parçası olarak Germencik Belediye Başkanlığı’na talip olduğunu dile getiren Germen, “Cumhur İttifakı’nın birleştirici gücüyle Germencik’i daha güçlü, daha huzurlu ve daha refah bir şehir haline getirmek için kararlılıkla yola çıkıyorum” dedi. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin tüm Germencikli hemşehrilerine hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Germen, Cumhur İttifakı’nın her bir aday adayını gönülden desteklediğini sözlerine ekledi. Konuşmasını tamamlayan Germen’i, vatandaşlar ve partililer tebrik etti.
Halit Germen, Germencik’e talip
MHP Aydın Büyükşehir ve Germencik Belediye Meclisi Üyesi Halit Germen, Germencik Belediye Başkanlığı’na talip oldu.
Aday adaylığı başvurusu için MHP Germencik İlçe Teşkilatı’na gelen Germen’i çok sayıda partili ve vatandaş karşıladı. 43 yaşındaki evli ve iki çocuk babası Germen, başvuru dosyasını İlçe Başkanı Turgay Ulutaş’a teslim etti.
Başkan Ulutaş, iki dönemdir meclis üyeliği yapan Germen’e başarılar diledi. Bir eliyle MHP’nin sembolü bozkurt, diğer eliyle de AK Parti ile özdeşleşen Rabia işaretini yapan Germen, 2014 yılından bu yana Germencik Belediye Meclisi üyeliğinde edindiği tecrübelerle doğup büyüdüğü memleketine vefa borcunu ödemek istediğini söyledi. Germencik’e hep birlikte sahip çıkacaklarını, değişim ve gelişimin öncüsü olacaklarını, hemşehrilerine şeffaf, paylaşımcı, adil, dürüst bir ortam sağlayacaklarını belirten Germen, halkın gönlünde yer almayı başaran bir belediye başkanı olacağının altını çizdi.
Germencik’e, Germencik’te yaşayan tüm vatandaşlara hizmet etmek ve Cumhur İttifakı’nın bir parçası olarak Germencik Belediye Başkanlığı’na talip olduğunu dile getiren Germen, “Cumhur İttifakı’nın birleştirici gücüyle Germencik’i daha güçlü, daha huzurlu ve daha refah bir şehir haline getirmek için kararlılıkla yola çıkıyorum” dedi. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin tüm Germencikli hemşehrilerine hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Germen, Cumhur İttifakı’nın her bir aday adayını gönülden desteklediğini sözlerine ekledi. Konuşmasını tamamlayan Germen’i, vatandaşlar ve partililer tebrik etti.
Germencik’e, Germencik’te yaşayan tüm vatandaşlara hizmet etmek ve Cumhur İttifakı’nın bir parçası olarak Germencik Belediye Başkanlığı’na talip olduğunu dile getiren Germen, “Cumhur İttifakı’nın birleştirici gücüyle Germencik’i daha güçlü, daha huzurlu ve daha refah bir şehir haline getirmek için kararlılıkla yola çıkıyorum” dedi. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin tüm Germencikli hemşehrilerine hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Germen, Cumhur İttifakı’nın her bir aday adayını gönülden desteklediğini sözlerine ekledi. Konuşmasını tamamlayan Germen’i, vatandaşlar ve partililer tebrik etti.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi