Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İncirliova İlçe Başkanlığı’nı, yaklaşık 4 yıldır yapan Polat Tanrıkulu, İlçe Teşkilatı’nca 28 Ağustos’ta gerçekleştirilen olağan kongrede de güven tazeledi. Tek liste ile gidilen kongrede, göreve yeniden seçilen Tanrıkulu, yönetim kurulu üyeleri ile toplantı gerçekleştirdi. Tanrıkulu başkanlığında toplanan yönetim, kendi içinde görev dağılımı da yaptı.
MHP İncirliova’nın A Takımı belli oldu
MHP İncirliova İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresinde güven tazeleyen Başkan Polat Tanrıkulu, yönetim kurulu üyeleri ile toplantıda bir araya gelerek, ‘A Takımı’nı belirledi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi