Başkan Karakuş: “Partimizin başarısı için elimizden geleni yapacağım” Başkan Karakuş: “Partimizin başarısı için elimizden geleni yapacağım”

Aydın’da 31 Mart’ta gerçekleştirilen seçimlere Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) damga vurdu. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra 17 ilçenin 13’ünü kazanan CHP, büyük başarıya imza attı. Seçilmelerinin ardından hemen görevlerine başlayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu başta olmak üzere CHP’li 13 belediye başkanı, CHP İl Başkanlığı’nın düzenlediği toplantıda bir araya geldi. CHP Aydın il binasında düzenlenen toplantıya CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı da yer aldı.

Chpli Baskanlar Bir Araya Geldi Hizmet Icin Bulustular 472107 694F85C88E1766Ec560Bf7Cd9C8169Ac
FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPILDI
Söz konusu toplantıyla ilgili CHP İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İl Başkanımız Sayın Hikmet Saatçı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile İl Başkanlığımızda bir araya geldi. Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam eden belediye başkanlarımız ile önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapıldı.”

Kaynak: HABER MERKEZİ