Adnan Menderes Üniversitesi İsabeyli yerleşkesinde, Türk Kızılay Nazilli Şubesi tarafından 500 kişilik iftar programı gerçekleştirildi. 

ADÜ İsabeyli Yerleşkesi bahçesinde düzenlenen iftara Fakülte Dekanı Osman Peker, Türk Kızılay Nazilli Şube Başkanı Mevlüt Günay, yönetim kurulu üyeleri, öğretim üyeleri ve ADÜ’lü öğrenciler katıldı.

Kızılay Nazilli yönetim kurulu üyesi ve iş insanı Mustafa Takmaklı tarafından bağışlanan mobil ikram aracında yapılan iftarlıklar, öğrencilere Kızılay gönüllüleri tarafından dağıtıldı. Okunan ezanın ardından hep birlikte oruçlar açıldı. İftarın ardından Kızılay Nazilli Şubesi Başkan Mevlüt Günay ve Fakülte Dekanı Osman Peker öğrencilerle sohbet etme imkanı buldu.

“ÖĞRENCİLER BİZİ YALNIZ BIRAKMADI”
Nazilli İsabeyli yerleşkesinde her Ramazanda olduğu gibi bu yılda üniversite öğrencileriyle buluşmaktan mutlu olduklarını ifade eden Türk Kızılay Nazilli Şube Başkanı Mevlüt Günay, “İftar programında Fakülte Dekanı Osman Peker hocamız ve fakülte hocalarımız ile öğrenciler bizi yalnız bırakmadı. Öğrencilerimizle birlikte olmaktan mutlu olduk. Kızılay olarak yardımların yanı sıra sosyal aktivitelerimize de devam ediyoruz. Genç Kızılay gönüllüsü arkadaşlarımızla birlikte ADÜ’lü öğrencilerimizin İsabeyli kampüsünde birlikte iftar açtık. Bizlerle aynı sofrayı paylaşan üniversite öğrencilerimize ve Genç Kızılay gönüllüsü arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim seneye Ramazan'ı Şerifte tekrar buluşmamızı nasip eylesin” dedi.

Editör: Gizem PEKTAŞ