Sultanlar Ligi ekiplerinden Aydın Büyükşehir Belediyespor transferde hız kesmiyor. Yeni sezon öncesi birçok oyuncusuyla yollarını ayıran ve birçok önemli ismi kadrosuna katan Mavi beyazlılar, genç bir oyuncu daha transfer ederek kadrosunu güçlendirdi. Aydın ekibi, son olarak Vakıfbank’ta forma giyen orta oyuncu Berka Buse Özden ile 1 yıllık anlaşma sağladı. Voleybola Nilüfer Belediyespor'da başlayıp VakıfBank altyapısında yetişen genç voleybolcu daha önce Karayolları'nda da oynadı.
TAKIMA KİRALIK KATILDI
Transferle ilgili Mavi beyazlı kulübün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda “Yeni sezon kadro planlamaları çerçevesinde çalışmalarını sürdüren takımımız, Vakıfbank Spor Kulübü’nden kiralık olarak genç orta oyuncu Berka Buse Özden ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Sporcumuzun başarılı bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz” ifadeleri yer aldı.
“ÇOK MUTLUYUM”
Önümüzdeki sezon kiralık olarak Aydın Büyükşehir Belediyespor forması giyecek olan 20 yaşındaki Berka Buse Özden, “Aydın’da olduğum için çok mutlu ve heyecanlıyım. Umarım hep beraber çok çalışıp bol başarılar elde ederek iyi bir sezon geçiririz. Görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.