Aydın’da futbol il hakemlerinden İsmail Kır ve Beden eğitimi öğretmeni eşi Sevil Kır’ın oğulları Çınar Berk ve Çağan Buğra, sünnet oldu. Kır ailesi çocukları için sünnet töreni gerçekleştirdi.
BURAK PEHLİVAN DA KATILDI
Gündüz düzenlenen yemekli ve mevlitli programın ardından sünnet töreni, akşam da devam etti. Kır ailesi, davetlileri kapıda karşılayarak yakından ilgilendi. Alkışlar eşliğinde çocuklarıyla sahneye çıkan aileyi pistte sevenleri, akrabaları ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Canlı müzik eşliğinde devam eden törende aile, çocuklarıyla birlikte pasta kesti. Pasta kesiminin ardından Kır ailesi ve davetliler, gece boyunca canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendi. Sünnet törenine katılan davetlilere teşekkür eden aile, herkese sağlık ve mutlu bir yaşam diledi. Sünnet törenine MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Burak Pehlivan, Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu’nun yanı sıra spor ve siyaset dünyasından birçok isim katıldı.