Aydın'daki patlama geceyi aydınlattı
Aydın’ın Söke ilçesinde yağışın ardından patlayan trafo ve saçılan ışıklar, paniğe neden olurken, patlama sonrası Atatürk, Konak ve Fevzipaşa mahallelerinde elektrik kesintisi yaşantı.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Söke ve çevresine kuvvetli sağanak yağış uyarısı yapılmıştı. Yağışlardan etkilenen Atatürk Mahallesi OSB kavşağı yakınındaki trafo ışıklar saçarak patladı. Şehrin çeşitli noktalarından görülen ışıklar vatandaşları endişelendirirken, nedeninin trafo patlaması olduğu anlaşıldı. Bölgeye AYDEM ekipleri sevk edilirken, polis ekipleri ise ana arterlerde devriye atarak herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için yoğun tedbirler aldı.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi