Hatice Gençay, CHP’den Didim'e talip

Hatice Gençay, CHP’den Didim'e talip
2014 ila 2019 yılları arasında CHP’den Didim belediye meclis üyeliği görevinde bulunan ve uzun yıllardır ilçede muhasebeci ve mali müşavirlik yapan Hatice Gençay, CHP’den Didim Belediye Başkan aday adayı oldu.

Didim’de uzun yıllardır Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik yapan ve 2014 ile 2019 yılları arasında CHP’den Didim belediye meclis üyeliği görevinde bulunan Hatice Gençay, CHP’den Didim Belediye Başkan aday adayı oldu. Gençay, CHP Didim ilçe binasında başvuru evraklarını İlçe Sekreteri Filiz Korkmaz’a teslim ederken, ailesi de Gençay’ı yalnız bırakmadı. Partili kadınlarla biraraya gelen Gençay, kadınların tebriklerini kabul etti.

Aday adaylığı süreciyle ilgili de konuşan CHP Didim Belediye Başkan aday adayı Hatice Gençay “Her geçen gün yükselen bir değer olan ve bu değeri de arttırarak sürdüren kentimizin; kaliteli, barışçıl, demokrat ve şeffaf bir yönetim anlayışını hak ettiğini düşünüyorum. Halkın tamamının desteği ve güveni ile gerçekleştirilecek bu yönetim anlayışı, Didim'de yeni bir tarihin sayfalarını açacaktır. Aydın Büyükşehir Başkanımız Özlem Çerçioğlu'nun da yıllardır sergilediği gibi, kadın elinin değdiği her noktanın nasıl çağdaş, modern, estetik ve daha yaşanabilir olduğunu hepimiz gördük. Ben de bu inanç ve kudretle başta üreten kadın arkadaşlarımla yola çıkmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum. Cumhuriyet Halk Partisi'nin ışığının daha çok aydınlanmasına vesile olacağımıza sonsuz inancımla, genç arkadaşlarımın da vizyonları ve geleceği yaratmadaki muazzam zekaları eşliğinde bambaşka bir Didim ve yönetim anlayışı sunacağız."

“DEMOKRATİK VE YAŞANABİLİR BİR KENT İÇİN ADAY ADAYIYIM”

"Tüm bu sözlerimden de anlaşılacağı üzere kadınların ve gençlerin yöremizdeki etkinliklerinin arttırılacağı ama her hemşehrimin söz hakkının olduğu, demokratik ve daha yaşanabilir bir kent sunmak için Didim Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklıyorum. Ben ailemle Didim'de büyüdüm. Ticaretinde, sosyal hayatında, kültüründe ve her türlü gelişiminde rol almaya ve elimi taşın altına sokmaya çalıştım. Bunu söylemekle de gurur duyuyorum, çünkü geliştiği her noktada emeğimin olması bana onur veriyor. Bugün ülkemizin geldiği noktada daha çok inanca, desteğe ve birlikte yol almaya ihtiyacımız var. Katılımcı, söz hakkı olan, bireysel çıkarlardan uzak, Didim için bir arada olmaya, ilçemizi Dünya Kenti yapmaya ben ve ekibim hazırız. Desteğinizi esirgemeyeceğinize olan inancımla yola çıktım, yolumuzu da birlikte tamamlayacağız.” dedi.

Kaynak:Hüseyin Çalışkan

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum