Didim’de uzun yıllardır Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik yapan ve 2014 ile 2019 yılları arasında CHP’den Didim belediye meclis üyeliği görevinde bulunan Hatice Gençay, CHP’den Didim Belediye Başkan aday adayı oldu. Gençay, CHP Didim ilçe binasında başvuru evraklarını İlçe Sekreteri Filiz Korkmaz’a teslim ederken, ailesi de Gençay’ı yalnız bırakmadı. Partili kadınlarla biraraya gelen Gençay, kadınların tebriklerini kabul etti. Aday adaylığı süreciyle ilgili de konuşan CHP Didim Belediye Başkan aday adayı Hatice Gençay “Her geçen gün yükselen bir değer olan ve bu değeri de arttırarak sürdüren kentimizin; kaliteli, barışçıl, demokrat ve şeffaf bir yönetim anlayışını hak ettiğini düşünüyorum. Halkın tamamının desteği ve güveni ile gerçekleştirilecek bu yönetim anlayışı, Didim'de yeni bir tarihin sayfalarını açacaktır. Aydın Büyükşehir Başkanımız Özlem Çerçioğlu'nun da yıllardır sergilediği gibi, kadın elinin değdiği her noktanın nasıl çağdaş, modern, estetik ve daha yaşanabilir olduğunu hepimiz gördük. Ben de bu inanç ve kudretle başta üreten kadın arkadaşlarımla yola çıkmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum. Cumhuriyet Halk Partisi'nin ışığının daha çok aydınlanmasına vesile olacağımıza sonsuz inancımla, genç arkadaşlarımın da vizyonları ve geleceği yaratmadaki muazzam zekaları eşliğinde bambaşka bir Didim ve yönetim anlayışı sunacağız."
Hatice Gençay, CHP’den Didim'e talip
2014 ila 2019 yılları arasında CHP’den Didim belediye meclis üyeliği görevinde bulunan ve uzun yıllardır ilçede muhasebeci ve mali müşavirlik yapan Hatice Gençay, CHP’den Didim Belediye Başkan aday adayı oldu.
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi