Süper Amatör Lig 1. Grup 5. Hafta mücadelesinde Kurtuluşspor sahasında Atça Belediyespor’u 2-1 mağlup etti. Taraftarı önünde aldığı galibiyetle zirve takibini sürdüren Kurtuluşspor’da teknik direktör Melih Özbudak değerlendirmelerde bulundu.
“Kurtuluşspor hedefe adım adım ilerliyor”
Süper Amatör Lig’de Atça Belediyespor’u 2-1 mağlup eden Kurtuluşspor’da teknik direktör Melih Özbudak maç sonrası değerlendirmelerde bulundu. Özbudak, “hedefe adım adım ilerliyoruz” dedi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi