KAZALARA DAVETİYE ÇIKARIYOR
Vatandaşlar, kazanın meydana geldiği virajın her yağmurda tekrar yeni bir kazayla gündeme gelmesine dikkat çekti. Yağmurun başladığı ilk anlarda sürücülere zor anlar yaşatan yolda sürekli kazaların yaşanması nedeniyle vatandaşlar önlem alınmasını istedi. "Bu kaçıncı kaza" diye isyan eden vatandaşlar yetkilileri göreve çağırdı. Viraja çok hızlı girmediğini ifade eden otomobil sürücüsü, "Yeğenimi Antalya'da okuluna bıraktık, oradan dönüyorduk. Senelerce bu yolu kullandım. Yolun biliyorum. Yağmur yeni başlamıştı. Virajın hemen girişinde iki defa kaydı, toparlayamadım. Minibüs de karşıma çıkınca kontrolü kaybettim. Çarpmamak için uğraştım. O da kurtarmaya çalıştı. O kendine göre sola hamle yaptı ben ona sağ tarafından çarpttım" diye konuştu.