Her Cuma izleyicileri ekranlara kitleyen Kızılcık Şerbeti oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Kızılcık Şerbeti'nde Nilay olarak tanıdığımız Feyza Civelek kimdir?

Ünlü oyuncu hakkında tüm merak edilenleri yanıtladık...

Feyza Civelek Kimdir 2

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek Kimdir?

Yayınladığı dönemin en popülerleri arasında olan ‘Adını Feriha Koydum’ adlı televizyon dizisi ile tanıdığımız Feyza Civelek, oyunculuğa uzun bir ara verdikten sonra Kızılcık Şerbeti Nilay olarak ekranlara geri dönmüştür.

Feyza Civelek saçı konusunda da gündemde yer tutmaktadır. Çünkü ünlü oyuncu günlük hayatında peruk takmaktadır. Feyza Civelek neden peruk takıyor, sorusunun cevabını da bizzat kendisi vermiştir.

Feyza Civelek peruğu hakkındaki açıklaması şu şekildedir:

“Köpeğim vardı, vefat etti. Ben köpeğime çok düşkündüm, 11 yıl benimle yaşadı. Evladım gibiydi. Köpeğimi kaybettim ve sırtıma dövmesini yaptırdım. Onu kaybettikten sonra sedef hastası oldum. Üzüntüden sıkıntıdan saç kıran oldum.”

Feyza Civelek Nereli?

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Eğitimini de İstanbul Beykent Üniversitesi’nde tamamlayan Feyza Civelek, kariyer hayatına da İstanbul’da devam etmekte ve burada ikamet etmektedir.

Feyza Civelek Kimdir 3

Feyza Civelek Kimin Kızı?

Feyza Civelek kimdir sorusuna bir diğer yanıta da kendisi gibi ünlü olan annesi ile ilişkilendirilerek verilmektedir. Feyza Civelek’in annesi, ilk yayın tarihinden itibaren reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti adlı dizininin senaristi Melis Civelek’tir.

Dizi severlerin bu konuda olumsuz eleştirilerine maruz kalan Feyza Civelek’in, Kızılcık Şerbeti adlı diziye annesinin torpili ile girdiği söylenmektedir. Ancak kendisi bu konuyla ilgili bir açıklama yapmış ve oyunculuk seçmelerine katılarak, kendi başarısıyla diziye girdiğini belirtmiştir.

Feyza Civelek Kaç Yaşında?

Feyza Civelek yaşı da oldukça merak edilmektedir. Çocukluğundan beri televizyon ekranlarında yer alan Civelek 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu günümüz itibarıyla 29 yaşındadır.

Feyza Civelek Sevgilisi Kim?

Feyza Civelek kimdir açıkladıktan sonra ünlü oyuncunun özel hayatına da bir göz atalım. Ünlü oyuncu özel hayatını genelde gözlerden uzak yaşamayı ve sevgilisiyle kamera önüne çıkmamayı tercih etmektedir.

Feyza Civelek sevgilisi ile görüntülendikten sonra, bu yaklaşımından vazgeçmiştir. Ünlü oyuncunun sevgilisi kendisi gibi ünlü olan işletmeci Alican Kurt’ tur. 

Feyza Civelek Kimdir 5

Feyza Civelek Dizi ve Filmleri 

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek oynadığı diziler ile sıklıkla gündeme gelmektedir. Civelek oyunculuk hayatına ‘Acemi Cadı’ adlı televizyon dizisi ile adım atmıştır.

Bu belgeyi getiren vergiden muaf sayılacak! Bu belgeyi getiren vergiden muaf sayılacak!

Feyza Civelek kimdir sorusunun hemen akabinde ise, Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un başrollerinde olduğu ‘Adını Feriha Koydum’ dizisindeki Lara karakteri akıllara gelmektedir. Feyza Civelek Adını Feriha Koydum adlı televizyon dizisinin ardından da kariyerine devam etmiştir.

Feyza Civelek’in oynadığı diziler ise aşağıdaki gibidir:

  • Acemi Cadı (2006)
  • Kavak Yelleri (2009)
  • Adını Feriha Koydum (2011)
  • Güllerin Savaşı (2014)
  • Bir Umut Yeter (2018)
  • Sol Yanım (2020)
  • Kızılcık Şerbeti (2022)

Henüz bir sinema filminde yer almayan Feyza Civelek’in, ilerleyen zamanlarda başarılı projelerde yer alacağı bilinmektedir.

Muhabir: Ömer ARAZ