Siyah beyazlı oyuncularımız Karaman Yunus Emre Kapalı spor salonunda oynanan final etabının üçüncü gününde Karapınar Anadolu Leoparları Birlik Akademisi ile karşı karşıya geldi.
Kıran kırana geçen müsabakada Nazilli Belediyespor Erkek Voleybol Takımı adeta canınını dişine takarak karşılaşmada 3-1 galip olarak adını altın harflerle şampiyonluğa yazdırdı.
Bu sonuçla birlikte siyah beyazlı voleybol takımı 2’nci ligden 1’nci lige yükseldi.
![ekran-goruntusu-2024-02-29-141425.png](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/sesgazetesi-com-tr/d/other/2024/02/29/ekran-goruntusu-2024-02-29-141425.png)
![ekran-goruntusu-2024-02-29-141432.png](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/sesgazetesi-com-tr/d/other/2024/02/29/ekran-goruntusu-2024-02-29-141432.png)
![ekran-goruntusu-2024-02-29-141451.png](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/sesgazetesi-com-tr/d/other/2024/02/29/ekran-goruntusu-2024-02-29-141451.png)