Germencik’in en büyük mahallesi Ortaklar’da, tren yolu alt geçidinde kronikleşen koku ve su sızıntısı sorununa, Belediye Başkanı Burak Zencirci el attı. Kullanılmaz hale gelen alt geçitte Başkan Zencirci, vatandaşlardan gelen talep üzerine kısa süre önce incelemelerde bulunmuştu. İncelemenin ardından Başkan Zencirci, alt geçit sorununun çözülmesi için belediye ekiplerine talimat vermişti. Ekipler, alt geçitte çalışmalara başladı. Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkanı Burak Zencirci de, “Vatandaşlarımızın talebiyle incelediğim tren yolu alt geçidinde yıllardan beridir süregelen ve kronikleşen koku ve su sızıntısı sorununu çözüyoruz” ifadelerini kullandı.
Muhabir: EMRAH DİNÇER