Nazilli’nin gençleri göğüs kabartmaya devam ediyor. Sırbistan’ın Niş şehrinde 8-19 Mayıs tarihleri arasında Asterik’s Cup E2 ve Asteriks Cup Open Uluslararası Taekwondo turnuvası düzenlenecek. Turnuvaya aldığı başarılarla herkese örnek olan Gezgin Spor Kulübü sporcuları da katılacak. Turnuvaya Gezgin Spor alt yapısından yetişen 11 sporcu madalya için ter dökecek.
Milli takım Antrenörleri Ege Gezgin ve Denizhan Gezgin eşliğinde Yıldızlar kategorisi 33 kg Alperen Yıldırım, 33 kg Emir Çimen, 37kg Kaan Tok, 41 kg Ecrin Gümüşay, 41 kg Emre Özkayalı, 41 kg Altan Aydın Gümüşoğlu, 47 kg Gizem Taşkın, 65 kg Kaan Türkmen, Gençler kategorisinde 46 kg Ayşe Kavlak, 52 kg Cansu Şeyhoğlu ve 59 kg Muzaffer Kağan Erkan adlı sporcular kafile yer alacak.