Karacasu İlçe Emniyet Amirliği ekipleri ilçede kurulan kurban satış yerinde hem alıcı hem de satıcılara yönelik olarak kurbanlık alışverişinde dolandırılmamaları için dikkat etmeleri gereken hususlarda bilgilendirme yaptı. Çalışmada sahte parayı anlamanın yolları anlatılırken bu konuları içeren el broşürü dağıtıldı. Ayrıca halk pazarında da gerek esnaflar gerekse de vatandaşlar bayram öncesi olası sahte para ve dolandırıcılık konularında bilinçlendirildi ve broşürler dağıtıldı.
Muhabir: ÖZGÜR DEDEOLUK