Kuşadası Kaleiçi’nde bulunan White Bird Art Center’da düzenlenen etkinliğin yeni konuğu, kaleme aldığı öykü kitapları ile tanınan Halil Akgün oldu. Kuşadalı sanatseverlerin katılım gösterdiği söyleşi ve imza günü etkinliğinde Akgün, yazarlık serüveninden yola çıkarak başladığı sözlerine, öykü kitaplarının hayatındaki yeri ve önemi ile devam etti. İyi bir yazar olabilmek için çok iyi bir okur olmanın öneminden de bahseden yazar Akgün, gençlere, okumanın hayatımıza kazandırdığı mucizelerden de bahsetmeyi unutmadı. Etkinlik, yazarın, kitaplarını kitapseverlere imzalamasıyla sona erdi.
ETKİNLİĞİN GELİRİ SOKAK HAYVANLARINA BAĞIŞLANACAK
Kuşadası Homeros Şiir Kulübü Yöneticisi Ali Gençli, yeni bir etkinlikte daha bir arad olmaktan ötürü mutlu olduklarını belirterek, ‘Homeros olarak 3.‘cü etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Sanatseverler ve kitapseverler olarak katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bugün gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde sağlanacak gelir, Kuşadası Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği’ne bağış olarak verilecek. Homeros olarak sanatsal etkinlikler çerçevesinde yazarlarımızı ve sanatseverleri bir araya geitmeye devam edeceğiz’ dedi.