Çocukluğundan beri Ülkü Ocaklarının içinde olduğunu ve MHP’ye gönül verdiğini vurgulayan Karapelit, “Benim en büyük derdim Germencik’e hizmet etmek” diyerek göreve talip olduğunu söyledi.
MHP Germencik İlçe Teşkilatı’na gelen Karapelit, Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı başvuru evraklarını MHP Germencik İlçe Başkanı Turgay Ulutaş’a teslim etti. Evraklarını teslim etmesinin ardından, basın açıklaması yapan Karapelit, “Gerçekleştirdiğimiz aday adaylığı başvurularımızda bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Bu davaya çocukluk yaşlarımdan beri gönül vermiş Ülkü Ocaklarında yetişmiş bir kardeşiniz bir arkadaşınızım.1983 yılında Aydın’da dünyaya geldim. Babam Devlet Memuru Annem ev hanımı.3 Kardeşiz. Evliyim ve 2 kız evladım var. 6 yıldır park mahallesinde ikamet ediyorum. Yaklaşık da 1999 yılından bu yanan basın sektöründeyim. Ekmeğini yediğim bu memlekete hizmet etmek üzere yola çıktık. Yolumuz çetin bunun farkındayım. Ancak Hz. Mevlananın güzel bir sözü var. “Dert adamı yollara düşürür” Benim derdim de Germencik” dedi.
Gazeteci Karapelit, Germencik’e talip
Germencik’te uzun yıllardır gazetecilik yapan ve yaptığı haberlerle ilçenin bir çok sorununu gündeme getirip çözüme kavuşturan Ziya Karapelit, MHP’den Germencik Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yaptı.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi