Kuşadası'nda manzara değişmedi
Kuşadası’nda sabah saatlerinde etkili olan sağanağın ardından Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı yollar göle döndü. Yıllardır uyarılmasına rağmen bir türlü çözüm bulunamayan Karayoları sorumluluğundaki Kuşadası-Davutlar yolunda yağış sonrası manzara yine değişmedi. Kısa süreli sağanak yağış sonucunda bile yolların geldiği durum, vatandaşların tepkisine neden oldu.
Kuşadası’nda sabah saatlerinde etkisini gösteren kısa süreli sağanak yağışın ardından Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluk sahası içinde yer alan Kuşadası-Davutlar yolu ve Davutlar Kavşağı sular altında kaldı. Vatandaşlar kısa süreli yağışta bile aynı görüntülerin yaşanmasına tepki göstererek yetkilileri göreve çağırdı.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi