AK Parti Didim Belediye Başkan aday adayı Kadri Kabak her geçen gün ziyaret trafiğini yoğunlaştırdı. Aday adaylığını açıkladığı gün itibariyle çalışmalarına hız veren AK Partili aday adayı Kabaki Tıbbi sekreterler günü vesilesiyle Didim devlet hastanesi, Dünya şoförler günü vesilesiyle ise Didim şöförler odasını ziyaretlerde bulundu. Didim’in el değmeyen tüm noktalarını ziyaret etmeyi planladıklarını kaydeden AK Partili Kabak, Didim otogarı ve Didim taksi durağı sonrasında ise Adnan Menderes üniversitesi turizm meslek yüksek okulu sırasıyla ziyaret ederek, hem destek istedi; hem de fikir vbe önerileri not aldı.
2024 yerel seçimlerinde Didim’e artık iktidar elinin değmesi gerektiğini kaydeden AK Partiden Didim Belediye Başkan aday adayı Kadri Kabak Belediyeciliğin bir gönül işi olduğuna değinerek “Didim’de gönüller yapmaya geliyoruz. Biz Didim’i üst noktalara ve hakettiği yerlere taşımak için, bu göreve talibiz. Gördüğümüz ilgi ve alaka bizleri de memnun ediyor. Çalmadık kapı bırakmayacağız. Burası bizim ata toprağımız; ülkemizin bir çok yerinden gelerek Didim’i kendilerine yurt edinen vatandaşlarımızla güzel bir Didim oluşturmak için çalışacağız.” dedi.
“Çalmadık kapı bırakmayacağız”
AK Parti Didim Belediye Başkan aday adayı Kadri Kabak İlçe merkezindeki esnafları, muhtarları, ve hasta yakınlarını ziyaretlerini devam ederek, fikir alış verişinde bulunmayı sürdürüyor.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi