Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, Sökelilere 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusunu yaşatmaya devam ediyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıl dönümünü çok büyük bir coşku ve gururla kutlanmaya hazırlanılan şu günlerde Akkentli, alkışlanacak bir harekete daha imza attı.

ÇERÇİOĞLU’NUN SELAMINI HALKA İLETİYOR

Söke’nin birçok noktasında Sökeli çocuklara vatan sevgisini aşılamak amacıyla yola çıkan Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, başta çocuklar olmak üzere gençlere, esnaflara ve vatandaşlara Türk Bayrağı dağıtıyor. Mahalle mahalle, sokak sokak dolaşan Akkentli, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun da selam, sevgi ve kutlama mesajını da halka iletiyor. Vatandaşlar bu anlamlı hediye için teşekkür ederken, Atatürk’ün halka en büyük hediyesi ve emaneti olan Cumhuriyet’e sonuna kadar sahip çıkacaklarını söylediler.

“HEP BİRLİKTE COŞKUYLA VE GURURLA KUTLAYACAĞIZ”

Akkentli, Cumhuriyetin 100’üncü yılına yakışır etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek, “Atatürk’ün bizlere emaneti, İstiklal ve İstikbalin teminatı Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutluyoruz. Bu önemli güne yakışır etkinlikler düzenliyoruz. Bu kapsamda 100. yıl bayramımızda ülkemizin geleceği biricik evlatlarımız, Sökeli çocuklarımıza vatan sevgisini aşılamak, bayrağımızın kutsallığını anlatmak amacıyla Türk Bayrağı dağıtıyoruz. Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun da halkımıza sevgi selam ve kutlama mesajını iletiyoruz. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Cumhuriyet Bayramımızı hep birlikte coşkuyla, gururla kutlayacağız. Yaşasın Cumhuriyet. Daha nice 100 yıllara.” dedi.