Türkiye Çevre Eğitim Vakfı Koordinatörlüğü’nde Avrupa Çevre Ajansı Deniz Çöpleri İzleme Programı’nın üçüncüsü TÜRÇEV Kuzey Ege İlleri Koordinatörü Doğan Karataş ve Yetkin Karabinali katılımları ile Didim Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri ve Fevzipaşa Akbudak İlkokulu öğrencilerinin katılımıyla Fevzi paşa mahallesindeki Uslu Sitesi’nde gerçekleştirildi. “Temiz Plaj, Temiz Çevre, Sağlıklı Toplum” için sorumluluk bilinci kapsamında gerçekleştirilen çalışmada plajdaki tüm atıklar ekipler ve öğrenciler tarafından toplandı. Toplanan çöpler belediye ekiplerince kaldırıldı.
“Temiz Plaj, Temiz Çevre, Sağlıklı Toplum” projesinin 3.'sü yapıldı
Türkiye Çevre Eğitim Vakfı Koordinatörlüğü’nde Avrupa Çevre Ajansı Deniz Çöpleri İzleme Programı’nın üçüncüsü Didim Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ile Fevzipaşa Akbudak İlkokulu öğrencilerinin katılımıyla yapıldı.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi