TBF Erkekler Basketbol 2. Ligi ekiplerinden Nazilli Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına start verdi. Kadrosunu yetenekli ve deneyimli isimlerle güçlendiren ve 2023-24 sezonunun başlamasına az bir zaman kala çalışmalarını hızlandıran Nazilli Belediyespor Erkek Basketbol takımı bu sene ligde iddialı olacağını iddia etti. Baş Antrenör Öğünç Tokgöz yönetiminde gerçekleştirilen transferlerle güçlü ve iddialı bir takım kuran siyah beyazlı takım idmanlarına ara vermeden devam ediyor. Sabahları şut ve fitness çalışması yapan Potanın Efeleri akşam ise top idmanı yaparak sezona hazırlanıyor.
Potanın Efeleri yeni sezona hazırlanıyor
Tüm Nazilli’nin heyecanla ve merakla beklediği Nazilli Belediyespor Erkek Basketbol takımı yeni sezon için hazırlıklara başladı. Takım, 3 Kasım’da başlayacak olan sezon öncesi idmanlarını çoğalttı.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi