BAL’a yükselme mücadelesinin verildiği Aydın Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nun beşinci haftasında Davutlarspor, evinde Aydın Büyükşehir Belediyespor’u misafir etti. Davutlar Stadı’nda oynanan maç, oldukça gergin çekti. İlk yarısı 0-0 tamamlanan maçın ikinci yarısında Davutlarspor, Cengiz Eren Birdal’ın attığı golle 1-0 öne geçti. Gol yemesinin ardından pes etmeyen Aydın Büyükşehir Belediyespor, aradığı golü uzatma dakikalarında buldu. Büyükşehir, Yusuf Fındık ile bulduğu golle skoru 1-1’e getirdi. Büyükşehir’de Efe Gümüş, Davutlarspor’da da Mehmet Elma ve Mehmet Ali Mogul kırmızı kart gördü. Maçın geriye kalan dakikalarında başka gol sesi çıkmadı. Berabere biten maç sonuncunda puanını Davutlarspor 6’ya, Aydın Büyükşehir Belediyespor da 5’e çıkardı. Her iki takım da, Aydınspor gibi BAL iddiasını son haftaya bıraktı.
Gergin maçta kazanan çıkmadı
Aydın Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nun beşinci haftasında 1-1 berabere kalan Davutlarspor ile Aydın Büyükşehir Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig (BAL) iddiasını son haftaya bıraktı.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi