Aydın Süper Amatör Lig’de mücadele eden Aydın Yıldızspor, genç yeteneklerin tercihi oluyor. Kaya Özcan başkanlığında altyapıya yapılan yatırımlarla dikkat çeken, genç oyuncular için adeta büyük bir şans olan Yıldızspor, geleceğe yönelik bir adım daha attı. Altyapı kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen Yıldızspor, Aydın Güneşspor’da futbola başlayan 11 yaşındaki Berkay Alkan’ı kadrosuna kattı.
BAŞKAN ÖZCAN BAŞARI DİLEDİ
Berkay Alkan ile bir araya gelen Aydın Yıldızspor Kulüp Başkanı Kaya Özcan, “Aydın Yıldızspor olarak altyapı kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda Aydın Güneşspor’da futbola başlayan 2013 doğumlu Berkay Alkan’ı kadromuza kattı. Berkay, artık gelişimini Aydın Yıldızsporumuz’da sürdürecek. Genç Yıldız Berkay Alkan’a hoş geldin diyorum, mavi beyazlı forma altında başarılar diliyorum. Bu transferde emeği geçen Aydın Güneşspor yönetim kuruluna, Evren Şahin hocamıza ve Aydın Güneşspor teknik ekibine teşekkür ediyoruz.” dedi.