Yarışmada Arif Çelik’e ait balkon, ilçenin en güzel balkonu olarak seçildi.
Aydın’da Çine Belediyesi, "Yeşil Bir Gelecek İçin Güçlerimizi Birleştiriyoruz Projesi"nin 7'den 70'e Yeşil Bir Gelecek Kampanyası kapsamında “En Güzel Balkon Yarışması” düzenledi. 25 Nisan-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen yarışmanın sonuçları, 15 Mayıs Dünya İklim Günü'nde açıklandı.
PARA İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ
Jürinin yaptığı değerlendirme ve vatandaşların oyları neticesinde Çine’nin en güzel balkonu Arif Çelik’e ait balkon oldu. Çelik’e ait balkon, 855 oyla birinci seçildi. 794 oy alan Fatma Görgülü Hoş’a ait balkon ikinci, 675 oy alan Selçuk Atik’e ait balkon da üçüncü oldu. Çevre bilincinin geliştirmek ve yeşili daha fazla sevdirmek amacıyla düzenlenen yarışmada birinci olan 5 bin TL, ikinci olan 3 bin 500 TL ve üçüncü olan ise 2 bin TL para ödülünün sahibi oldu.