Didim’e bağlı Akbük mahallesinde ilkokul öğrencileri anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinlik Akbük Nurullah Kocabıyık İlkokulu okul idarecileri, veliler ve öğrencileri Akbük soğuk su mevkisnden başlayarak Zübeyde hanım parkına kadar sahil kesiminde kıyı ve çevre temizliği gerçekleştirdi. Çevre temizliğinde başta sigara izmaritleri, pet şişe, atık camlar olmak üzere çok sayıda atık malzeme toplanı. Okul idaresi gerçekleştirilen etkinliğe katılım sağlayan herkese teşekkür etti.
Muhabir: HÜSEYİN ÇALIŞKAN