İstanbul’daki evinde geçirdiği kaza sonucu yürüyemez hale gelen usta oyuncu Mehmet Ali Erbil, uzun bir tedavinin ardından zorda olsa yürümeye başladı. Kaçış sendromu hastalığının tekrarlamasının ardından, uzun bir tedavi sürecinden geçiren ve ardından yürümeye başlayan usta oyuncu Mehmet Ali Erbil, tedavi sürecinde her zaman yanında olan Nazillili fizyoterapist Hilmi Erenler’e teşekkür etti.

ERBİL’DEN ERENLERE TEŞEKKÜR

Uzun zamandır fizyoterapist eşliğinde çalışan ünlü sanatçı ilk adımlarını attığı anın görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Erbil gönderisinde, “Başta Fizyoterapistim Hilmi Erenler olmak üzere bu zor günlerde görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

“BÜYÜK MUTLULUK VERİCİ BİR DURUM”

Ünlü oyucunun fizyoterapist Nazillili Hilmi Erenler, yılbaşı akşamı Mehmet Ali Erbil ile birlikte olduklarını dile getirirken, ünlü şovmenin ilk kez desteksiz ayağa kalktığını ve adım attığını dile getirdi. Fizyoterapist Erenler de görüntüleri paylaşarak sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “2021’e yeni başladığımız şu günlerde herkese müjdeli bir haber paylaşmak istiyorum. 2 yıla yakın zamandır rehabilitasyon sürecine devam ettiğimiz değerli sanatçı Mehmet Ali Erbil beyin ilk kez destek almadan oturduğu yerden kalkıp yürümesini izliyorsunuz. Bunun bizim için ne kadar büyük bir anlamı olduğunu kelimelerle anlatamam. Kıymetli ailesinin büyük desteği, bir yandan medikal tedavisi devam ederken diğer taraftan bizim ekip olarak sabırla, çok çalışıp bu günlere gelmiş olmamız bizler adına büyük mutluluk verici bir durum. Daha gidecek çok yolumuz var. Rehabilitasyon sürecimiz devam ediyor Fizyoterapist olduğuma şükrettiğim bir gün daha. İyi ki fizyoterapistim” ifadelerini kullandı.