Etkinliğe katılan UĞUR Şirketler Grubu Kurumsal İletişim Direktörü Erdoğan Ulaş, Kimya Mühendisliği öğrencilerine UĞUR'un tarihsel öyküsü, ülke ekonomisine katkıları ve yurtdışı faaliyetlerini kapsamlı bir sunum eşliğinde anlattı.

Erdoğan Ulaş, sunumunda UĞUR Şirketler Grubu'nun kuruluşundan bu yana kat ettiği yolu, yenilikçi projeleri ve global arenada elde ettiği başarıları vurguladı. Öğrencilere ilham veren bu konuşma, UĞUR'un ülke ekonomisine yaptığı önemli katkılar ve uluslararası pazarda kazandığı prestij hakkında detaylı bilgiler sundu. Ulaş, aynı zamanda Kimya Mühendisliği öğrencilerinin kariyerlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda değerli tavsiyeler paylaştı.

Ugur Sirketler Grubunun Basarilari Ege Universitesinde Anlatildi 473843 89B177F02016367B8902Be518Aedadf7

UĞUR, GENÇLERE İLHAM KAYNAĞI OLDU

Etkinliğin sonunda Prof. Dr. Saadet Yapar, Erdoğan Ulaş'a bu değerli katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim etti. Ulaş, bu nazik jest için teşekkür ederek, geleceğin mühendislerine başarılar diledi. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü, öğrencilerine kariyer planlamalarında yardımcı olacak bu tür etkinliklerle sektördeki profesyonelleri öğrencilerle buluşturmaya devam edecek.

Ege Üniversitesi’nde düzenlenen bu anlamlı etkinlik, Kimya Mühendisliği öğrencilerinin kariyer hedeflerini şekillendirmelerine katkı sağlarken, UĞUR Şirketler Grubu'nun başarı hikayesinin genç mühendis adaylarına ilham kaynağı olmasını sağladı.

AYDEM’i siyah çelenkle protesto ettiler! "AYDEM ölmüştür, Acarlar'ın başı sağ olsun" AYDEM’i siyah çelenkle protesto ettiler! "AYDEM ölmüştür, Acarlar'ın başı sağ olsun"

Ugur Sirketler Grubunun Basarilari Ege Universitesinde Anlatildi 473843 8F1349886572662399317F8C509057D1 (1)

Muhabir: Ümit Özmen