Muğla'da inşaat sektörünün ilerlemesine katkı sağlamak amacıyla "Muğla 48 Müteahhitler Derneği" kuruldu. Derneğin başkanlığını üstlenen Efkan Zeytinoğlu, derneğin amacının müteahhitlerin ortak sorunlarına çözümler bulmak ve sektörün gelişimine destek olmak olduğunu belirtti. Zeytinoğlu, Muğla genelindeki tüm müteahhitleri derneğe üye olmaya davet etti.

Rekor Üstüne Rekor Kıran Altın Fiyatlarında Son Durum: 19 Temmuz 2024 Altın Fiyatları Rekor Üstüne Rekor Kıran Altın Fiyatlarında Son Durum: 19 Temmuz 2024 Altın Fiyatları


Whatsapp Image 2024 04 25 At 11.27.30

SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETECEK

Muğla'da inşaat sektörünün karşılaştığı zorlukların çözümü için bir grup müteahhit tarafından kurulan Muğla 48 Müteahhitler Derneği, Efkan Zeytinoğlu'nun başkanlığında faaliyet gösterecek. Zeytinoğlu, derneğin müteahhitlerin sorunlarına çözüm üretmek, üyelerin haklarını korumak ve bu sorunları ilgili kurumlara iletmek için kurulduğunu vurguladı. Dernek, yapı müteahhitliğinin gelişmesi için yerel ve ulusal düzeyde iş birliği yapmayı hedefliyor. Derneğin yönetiminde, Selim Yanaral, Özgür Demiralay, İbrahim Yüksel, Mehmet Nesim Polat, Sedat Yakar, Davut Arslan, Sedat Aydın, Yusuf Siner, Halil Talha Ülkü, Fatih Çerçi, Süleyman Yüksel, İsa Kılıçarslan, Cengiz Geldegül ve Kamil Makar yer alacak.

Editör: Haber Merkezi