17-19 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da yapılan kampların ardından U-14 Milli Takım kadrosuna seçilen Kuyucak Belediyespor’un sporcusu Salih Güler ile Antrenörü Fırat Erdil, Kuyucak Belediye Başkanı Uğur Doğanca ve Kuyucak Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Bacaksız'ı ziyaret etti. Salih Güler'in hentbolda Kuyucak'tan son 2 yılda milli kamplara davet alan 3. sporcu olduğu kaydedilirken nicelerinin alt yapıdan geldiği ifade edildi ve "Türkiye Hentboluna Kuyucak damgasını vuracak" denildi.
Muhabir: ÖZGÜR DEDEOLUK