Karacasu Kültür Merkezi'nde düzenlenen şiir gecesinde Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, Milli Eğitim Müdürü Aşkın Güneş, öğretmenler ve sanatseverler katılım sağladı. Göksel Ögeday ve Selcan Doğaner Nas'ın sunumu ve şiirleriyle açılan gecede bu iki öğretmenin yanı sıra Dilek Özgür, Ayşe Özkan, Hakan Cik, Fatma Çetin Tüner, Sevgül Bilir, Mustafa Türbün Türk şiirinin sevilen eserlerini seslendirdi. Katılımcılar Nazım Hikmet'ten Mevlana'ya, Didem Madak'tan Bahattin Karakoç'a kadar hafızalarda iz bırakan şiirleri seslendirerek duygu dolu bir gece yaşattı.
Muhabir: ÖZGÜR DEDEOLUK