Icrypex ana sponsorluğunda, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) AVIS 2024 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 3. yarışı Ege Otomobil Sporları Kulübü (EOSK) tarafından Buharkent Belediyesi destekleri ile 25-26 Mayıs tarihlerinde Buharkent’te düzenlenecek.
NEFESLER TUTULACAK
Ulusal şampiyonanın 3. yarışı olacak olan Buharkent Tırmanma yarışı 25 Mayıs Cumartesi günü saat 17:30 da Buharkent Belediye Meydan’ından verilecek Sembolik start ile başlayacak. 3 yıldır olduğu gibi bu yılda seyirci desteğinin yoğun olması beklenen AVIS 2024 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 3. yarışı olan 2024 Buharkent Tırmanma Yarışı nefesleri kesecek.
ŞAMPİYONAYA DAVET VAR
Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, makamında ziyarette bulunduğu Aydın Valisi Yakup Canbolat’ı hafta sonunda gerçekleşecek olan Buharkent Tırmanma yarışına davet etti. Başkan Erol, şampiyona için tüm hazırlıkların tamamlandığını belirterek tüm vatandaşları ilçeye davet ettiğini söyledi.