Bozdoğan, Çerçioğlu ve Apaydın için tek yürek oldu

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, seçim ofisi açılışı için gittiği Bozdoğanda binlerce vatandaş tarafından coşkuyla karşılandı. Çiftçinin, üreticinin halinden en iyi kendilerinin anladığını söyleyen Başkan Çerçioğlu, Ege Yemden Aydınlı üreticilerin yüzde 20 daha ekonomik yem satın alabildiklerini kaydetti. Başkan Çerçioğlu, “Ben vatandaşı memnun edebilirsem rahat uyuyabilirim. Aydında yaşayan hiç kimseyi namerde muhtaç etmedi

Bozdoğan, Çerçioğlu ve Apaydın için tek yürek oldu
Bozdoğan, Çerçioğlu ve Apaydın için tek yürek oldu
+25
Haber albümü için resme tıklayın

Bozdoğan Belediye Başkanı Salim Tümer Apaydın'la birlikte vatandaşlarla buluşan Başkan Çerçioğlu, kendisini karşılayan çoğunluğu kadın binlerce Bozdoğanlıyı, “Bu ne güzel Bozdoğan. Anlaşılıyor ki kadınlar bu işe el koymuş” diyerek selamladı. Bozdoğan’a Büyükşehir Belediyesi’nin 75 milyon liralık yatırım yaptığını hatırlatan Başkan Çerçioğlu, Bozdoğan’da hizmet binası, yerel tarım ürünleri serası, katı atık tesisini yaptıklarını söyledi.

“ARAPAPIŞTI 100 BİN ZİYARETÇİ AĞIRLADI”

Arapapıştı Kanyonu’nun faaliyete geçmesiyle birlikte kanyonu 100 bin yerli turistin ziyaret ettiğini belirten Başkan Çerçioğlu, “Dile kolay 100 bin ziyaretçi. Bozdoğan'ı, Arapapıştı'yı tanımayan kalmadı” dedi. Kanyondaki gezi teknelerinin de yenileriyle değiştirileceğini belirten Başkan Çerçioğlu, “İleriki günlerde kamp alanlarını, yürüyüş yollarını yapacağız. Yeni tekneler alıyoruz ve küçük tekneleri kaldıracağız. Bir ay sonra onlar da işlemeye başlayacak. Arapapıştı sayesinde bölgedeki esnafımıza çok ciddi bir ekonomik katkı sağlıyoruz. Arapapıştı, köylerimizdeki gençler için iş sahası oldu, kadınlarımıza iş sahası açıldı” ifadelerini kullandı.

“SİZLERE TEKRAR HİZMET ETMEK İSTİYORUZ”

Büyükşehir Belediyesi'nin Bozdoğan’a 310 kilometre yol yaptığını, ASKİ’nin de 166 kilometre hat çalışması gerçekleştirdiğini hatırlatan Başkan Çerçioğlu, “Sizler bizim ne kadar çok çalıştığımızı biliyorsunuz. Tümer başkanın bütün projelerinin arkasındayım bütün projelerini destekliyorum. Biz Tümer başkanımla beraber tekrar sizlere hizmet etmek istiyoruz" diye konuştu.

“YEM FİYATLARINI YÜZDE YİRMİ DÜŞÜRDÜK”

Aydın ekonomisinin tarıma dayalı olduğunu, son dönemde elektrik, gübre gibi girdi kalemlerine gelen zamlar yüzünden üreticinin zor duruma düştüğünü belirten Başkan Çerçioğlu, "Üreticilerimize destek olmak için yem fiyatlarını yüzde yirmi düşürdük. Ege Yem'de bundan sonra yemi piyasadan yüzde yirmi daha ucuza alabileceksiniz" dedi.
  Seçim ofisinin açılışı Başkan Çerçioğlu ve Başkan Apaydın'ın yanı sıra CHP Parti Meclisi Üyesi ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP ile İYİ Parti'nin ilçe yöneticileri tarafından yapıldı. Başkan Çerçioğlu, tüm Bozdoğanlıları da 31 Mart akşamı Aydın Atatürk Kent Meydanı'na davet etti.

15 Mart 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aydin Markaları

Aydın Ses Gazetesi, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (256) 213 16 50
Reklam bilgi

Anket Sitemizi nasıl buldunuz?