Türkiye genelinde 14 şubesiyle 34 yıllık deneyimlerini yatırımcılarla paylaşan Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş, 15'inci şubesini Nazilli'de hizmete açtı. Nazilli Şubesi, Altıntaş Mahallesi Namık Kemal Caddesi üzerinde hizmete girdi. Şube temsilcileri Nigar Aydaş Kuş ve Gonca Özçer ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik’in yerine Nazilli Belediye Başkanvekili Selahattin Yılmaz ve CHP’li Belediye Meclis Üyesi Erhan Algan, Meksa Yatırım Genel Müdürü Vesile Şarlıoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Dursun Sevici ve İzmir Şube Müdürü Orhan Canbaz ile çok sayıda davetli katıldı.

Meksa Yatirim Nazillide 463667 396C545781858E14F83E482E72551806

“TECRÜBELİ BİR FİRMA”

Canlı müzik eşliğinde yapılan açılış töreni Başkanvekili Yılmaz ve katılımcıların katıldığı törenle hayırlı olsun dilekleriyle kurdele kesildi. Açılışta ilk konuşmayı Nazilli Belediye Başkanvekili Selahattin Yılmaz yaptı. Yılmaz, Nazilli Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik’in selamını ileterek başlarken, “Meksa Yatırım A.Ş. çok uzun yıllardır İstanbul Borsası’nda işlem gören çok tecrübeli bir firma. Küçüklüğünden bu yana tüm ailesini tanıdığım, çocukluğunu da iyi bildiğim, başarısından büyük gurur duyduğum, tanıdığım en efendi ve nazik bir insan olan kızımız Gonca’nın böyle bir şirketin temsilcisi olması sebebiyle kendisiyle bir kez daha gurur duydum. Böyle bir işletmenin açılması ve istihdama katkı sunacak olması vesilesiyle hem Nazilli’ye hem Gonca kızımıza hem firmamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Meksa Yatirim Nazillide 463667 5F0Ed2Aa953F653Fb13A24Dbb77Bcf36

“ÇOK GÜZEL BİR ŞUBENİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİK”

İlçede teşkilatlanmak için uzun süre çalıştıklarını dile getiren Genel Müdür Yardımcısı Dursun Sevici, “Mesafe kat ederek açılışı gerçekleştirdik. Çok güzel bir şubenin açılışını gerçekleştirdik. Hem Nazilli’ye hem bizlere hem de Türkiye Borsası’na hayırlı olmasını diliyorum. Ben arkadaşlarımızın başaracaklarına inanıyorum, Allah da yardımcıları olsun.”

Meksa Yatirim Nazillide 463667 37Fb1F8Aa2Df77B1Dc8Ac5480F27Fc00

Başkan Öztunç uyardı! “İhtiyacınız dışında kredi kullanmayın” Başkan Öztunç uyardı! “İhtiyacınız dışında kredi kullanmayın”

“ÇOK GÜZEL ŞEYLER YAPACAĞIZ”

Şube temsilcilerinden Gonca Özçer, “Gerek kuruluşta, gerekse de açılışta destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çok güzel şeyler yapmayı hedefliyoruz. Herkesi yatırıma bekliyoruz” dedi.

Meksa Yatirim Nazillide 463667 7003Ccfddf651D179Edc98742Bf36D05

“NAZİLLİ’YE YENİ BİR SOLUK GETİRECEĞİZ”

Yatırımcıları şubeye beklediklerini belirten şube temsilcilerinden Nigar Aydaş Kuş, “Katılımlarından dolayı tüm misafirlere ve özellikle de Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz ve Meclis Üyesi Algan’a teşekkür ediyorum. Yatırım alanında Nazilli’ye yeni bir soluk getirmek için yola çıktık. Yatırım yapmak herkesi şubemize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Muhabir: M.NAZLI ALTINAYAR