Şampiyon oldukları için mutlu olduğunu belirten Aydın SES Gazetesi'nden Mehmet Kavas'ın haberine göre, Aydınspor Masterlar Takımı oyuncusu ve başkanı Barış Mayadağ, “Aydın’ımızı en iyi şekilde temsil ettiğimiz için gururluyuz” dedi. Türkiye’de düzenlenen çeşitli turnuvalarda şampiyonluklar elde eden Aydınspor Masterlar Takımı, yeni bir başarıya daha imza attı. Geçmiş yıllarda amatör ve profesyonel liglerde futbol oynayan oyunculardan oluşan Aydınspor Masterlar Takımı, Balıkesir’in ilçesi Ayvalık’ta düzenlenen ‘Geleneksel Ayvalık Dostluk ve Kardeşlik Masterlar Turnuvası’na katıldı.

AYDIN’IN GURURU OLDULAR

İki grupta toplam 8 takımın mücadele ettiği şampiyona büyük heyecana sahne oldu. Bu yıl 6’ncısı düzenlenen turnuvada Aydınspor Masterlar Takımı Edremit’i 4-2, Karşıyaka ve Alaybey’i 2-0, Edirne Veteranlar’ı 3-1, Ayvalık’ı penaltı atışları sonucunda 5-4 yenerek finale yükseldi. Aydınspor Masterlar, finalde karşılaştığı Saruhanlı’yı da 3-1’lik skorla mağlup ederek şampiyon oldu. Karşılaşma sonunda Aydınspor Masterlar, Takımı, şampiyonluk kupasını aldı. Geçtiğimiz yıllarda aynı turnuvada şampiyon olmayı başaran Aydınspor Masterlar, bir kez daha aynı turnuvada şampiyonluk sevinci yaşadı. Şampiyonluğu elde ederek büyük bir başarıya imza atan Aydınspor Masterlar, kentin gururu oldu.

“AYDIN HALKINA ARMAĞAN EDİYORUZ”

Aydınspor Masterlar Takımı oyuncusu ve başkanı Barış Mayadağ, “Şampiyon olduğumuz için çok mutluyuz. Kupa ve güzel anılarla Aydın’a döndük. Aydın’ımızı en iyi şekilde temsil ettiğimiz için gururluyuz. Şampiyonluğumuzu Aydın halkına armağan ediyoruz. Bize otobüs desteği sağlayan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a, Hayri Usta Lokantası işletme sahibi Hayrettin Dincil ve Zoroğlu AVM ortaklarından Bülent Zor’a teşekkür ediyorum. Tüm ekibimi de mücadelelerinden dolayı kutluyorum.” diye konuştu. Mayadağ, 13-15 ekim günleri arasında Kuşadası Adakule’de düzenlenecek olan Kuzey Cup turnuvasına da katılmayı planladıklarını söyledi.