Filenin Efeleri Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Erkekler 2. Ligi Final Etabı’nın ikinci maçında karşılaştığı Osmaniye Mem maçından üstün oyunu ile 3-0 galip ayrılarak şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.Siyah beyazlı oyuncular Karaman Yunus Emre Kapalı spor salonunda oynanan final etabının ikinci gününde Osmaniye Mem voleybol takımını baştan sona üstün götürdüğü karşılaşmada 3-0 (25-17 , 25-19 , 26-24 ) mağlup etmeyi başardı. Naz Naz bu sonuçla 1. Lige yükselmek için bir adım daha yaklaştı.
![5-001.jpg](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/sesgazetesi-com-tr/d/other/2024/02/28/5-001.jpg)
![4-002.jpg](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/sesgazetesi-com-tr/d/other/2024/02/28/4-002.jpg)
![3-002.jpg](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/sesgazetesi-com-tr/d/other/2024/02/28/3-002.jpg)