Aydınlı 10 genç girişimci, KOSGEB tarafından ilan edilen, “İleri Girişimcilik Destekleme Programı” kapsamında, Aydın, Muğla, Denizli illerini kapsayan makine ve gıda imalatı sektörlerinin gelişmesine yönelik iş fikri destek çağrısı sonucunda 1’er Milyon TL destek almaya hak kazandı. AYSO Başkanı Gökhan Maraş, destek almaya hak kazanan genç girişimcilerle KOSGEB Aydın İl Müdürlüğü’nde bir araya geldi.
BAŞKAN MARAŞ’TAN DAVET
AYSO Genel Sekreteri Kerem Öden ve KOSGEB Aydın İl Müdürü Sadullah Dülger’in de katılım sağladığı toplantıda, girişimciler projeleri ile ilgili detaylı bilgilendirme yaptılar.
Toplantı sonunda Başkan Maraş, AYSO olarak mentörlük hizmeti vermeye devam ettiği girişimcileri 24 ve 26 Haziran 2024 tarihlerinde AYSO’da gerçekleşecek olan ‘’İhracat Pazarlama ve Müşteri İkna Yöntemleri’’ eğitimine davet etti.