Mülkiyeti Efeler Belediyesi'ne ait taşınmazlar kiraya verilecektir Mülkiyeti Efeler Belediyesi'ne ait taşınmazlar kiraya verilecektir

Aydın’da hayata geçirdiği çalışmalarla takdir toplayan Aydın Fenerbahçeliler Derneği’nde genel kurul heyecanı yaşanacak. Toplam 200’ün üzerinde üyesi bulunan Aydın Fenerbahçeliler Derneği’nin 2’inci Olağan Genel Kurulu, yarın gerçekleştirilecek. Aydın Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda yoğun katılımla gerçekleştirilmesi beklenen genel kurul, saat 14.00’te başlayacak. Başkanlığa yeniden aday olduğunu açıklayan Aydın Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Hayrettin Dincil dışında aday bulunmuyor.

Aydin Fenerbahcelilerde Secim Heyecani Dincil Tek Aday 450165 79248764C93846F34208Ac93459Bd540

“GÜZEL VE ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATTIK”

Aynı zamanda derneğin Kurucu Başkanı Dincil, Genel Kurul’un hayırlı olmasını dileyerek “Kentimizde Fenerbahçe’mize gönül veren taraftarlarımızı aynı çatı altında buluşturmak amacıyla kurduğumuz dernek olarak güzel ve önemli projelere imza attık. Her yıl dayanışma gecesi düzenledik. Taraftarlarımızı maçlara götürerek Fenerbahçe’miz ile buluşturduk. 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü coşkuyla kutladık. Bu etkinliklerimizin yanı sıra Cumhuriyet’in kuruluşunun 100’üncü yılı dolayısıyla program düzenledik. Sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirerek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduk. Çeşitli hayırlar yaparak Aydın halkımızla buluştuk. Bu çalışmalarımızı yeni dönemde de devam ettirmek için genel kurulda yeniden başkanlığa adayım. Üyelerimizin destekleri ile yeniden başkanlığa seçilmem halinde yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte hem kentimize hem Fenerbahçe’mize hem de üyelerimize değer katmaya devam edeceğiz. Tüm üyelerimizi genel kurulumuza davet ediyorum.” dedi.

Aydin Fenerbahcelilerde Secim Heyecani Dincil Tek Aday 450165 4140762A877Ba21B3F0D540B1F0D59F1

Başkan Dincil, Aydın Fenerbahçeliler Derneği olarak iyi günde de kötü günde de Fenerbahçe’nin yanında olduklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: HABER