Arıcı, şarkıcı Gamze Dursun’un 21 Nisan'da sahne alacağı konsere tüm vatandaşları davet etti.

Koçarlı’da 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde belediye başkanı değişti. İlçenin yeni belediye başkanı olan CHP’li Özgür Arıcı, belediyenin 5 yıl aradan sonra AK Parti'den partisine geçmesini sağladı. Seçim Kurulu’ndan mazbatasını almasının ardından Koçarlı Belediye Başkanlığı görevine başlayan Arıcı, ilçe halkına seçimde verdikleri destek için teşekkür etmek amacıyla konser düzenleme kararı aldı.
Koçarlı Cumhuriyet Meydanı’nda 21 Nisan Pazar Günü, saat 20.30’da düzenleyecekleri ve şarkıcı Gamze Dursun’un sahne alacağı konsere tüm vatandaşları davet eden Arıcı, “Ne diyorsak o. ‘Kazanıyoruz’ dedik kazandık. Benimle beraber kadınlar kazandı, çocuklar kazandı, tüm Koçarlı kazandı. Bu vesile ile pazar günü 20.30’da 'Özgür'leşen Koçarlı’yı hep beraber kutlayalım. Cumhur Meydanı’nda tüm halkımızla buluşalım” ifadelerini kullandı.
 

Başvurmadan önce listeyi kontrol edin! Türkiye'ye en çok vize reddi veren ülkeler belli oldu Başvurmadan önce listeyi kontrol edin! Türkiye'ye en çok vize reddi veren ülkeler belli oldu

Aricidan Kocarliya Tesekkur Konseri 463177 E6Ae2Bb4242F1D1373121A2279848D8D

Muhabir: Emrah Dinçer