Aydın Şehir Hastanesi’nde son durum

Aydın Şehir Hastanesi’nde son durum
Aydın’da yapımı hızla devam eden 1450 yataklı Şehir Hastanesi inşaatında bugüne kadar yapılan çalışmalar masaya yatırıldı.

Aydın Vali Yardımcısı Sayın Dr. Halil İbrahim Ertekin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Aydın Şehir Hastanesine ulaşımı sağlayacak yol ve alt yapı çalışmaları ile yürütülen çalışmaların son durumunun değerlendirildi.

Toplantıya İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Kara Yolları 2. Bölge Müdürü Murat Gönenli, İl Bank Bölge Müdürü Enver Çelebi, D.S.İ 21.Bölge Müdürü Emre Elmalı, Çevre Şehircilik İl Müdürü Mehmet Taha Al, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Güneş Arkoç, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Şehir Plancısı Soner Meşe, Tarım İl Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Önyol ,İl Tarım Müdür Yardımcısı Mehmet Çakmak, İl Tarım Müdür Yardımcısı Mehmet Bozkır, D.S.İ. 21 Bölge Müdür Yardımcısı İshak Çelik, D.S.İ. 21.Bölge Müdür Yardımcısı Cengiz Köse, Aydın BŞB İskân ve Daire Başkanı Abdullah Ilgaz, Aydın BŞB Fen İşleri Daire Başkanı Ufuk Serdar Özmen, Aydın BŞB Aski Yatırım İşleri Daire Başkanı Çağrı Çaylak, Türk Telekom İl Müdürlüğü Operasyon Yöneticisi Deniz Sayılgan, Türk Telekom İl Müdürlüğü Yatırım Yöneticisi Süleyman Hepduman, Enerya Aydın İl Müdürü Osman Ersöz, Enerya Gaz Dağıtım Etüt Proje Yapım Müdürü Şükrü Dağdelen, , Aydem Elektrik Perakende Yöneticisi Serkan Saygı, Aydem Aydın Efeler İlçe İşletme Müdürü Serkan Kuruüzüm, ile ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

YOL VE ALT YAPI EKSİKLERİ TAMAMLANACAK

Aydın Şehir Hastanesi ile ilgili ilk genel sunumunda yapıldığı toplantı da; İmar/Revize İmar planları konusunda, yapımına başlanmış olan yol ve sanat yapı inşaatın ile ilgili, temiz ve atık su ve kanalizasyon şebeke hatları yapımı, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından mevcut yol güzergâhı dışında planlanan alternatif yol yapım işlemleri ve toplu taşıma hizmetlerine yönelik planlamalar, mevcuttaki sulama kanallarının durumu, elektrik enerji nakil hatları, internet ve telefon şebeke hatları, doğalgaz arzına ilişkin konular hakkında istişarelerde bulunuldu.

Kaynak:Kazım Yörükce

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.