Aydın Büyükşehir Belediyesi, kente yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek için çalışmalarını sürdürüyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla Buharkent’ten Didim’e kadar çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye ekipleri, iki caddenin yolunu da sıcak asfalta kavuşturdu.
“ÇALIŞMALARDAN MEMNUNUZ”
Büyükşehir Belediyesi, Efeler ilçesinin İstiklal Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Rıza Toprak Caddesi ve Mücadele Caddesi’nde sıcak asfalt serimi işlemini gerçekleştirdi. Asfalt seriminin tamamlanmasının ardından yol çizgi ve yaya geçidi çalışmalarının bittiği iki cadde de yenilenmiş haliyle vatandaşların kullanımına sunuldu. Modern, güvenli ve konforlu yollara sahip olan İstiklal Mahallesi sakinleri, “İki caddemizin yolunun asfaltlanmasından dolayı çok mutluyuz. Çalışmalardan oldukça memnunuz. Hizmeti yaparsa Başkan Çerçioğlu yapar.” diyerek Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti.