Borç konusu gündem olan Erikmen: "Bayramdan sonra gerekli açıklamayı yapacağım" Borç konusu gündem olan Erikmen: "Bayramdan sonra gerekli açıklamayı yapacağım"

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kente yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek için çalışmalarını sürdürüyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla Buharkent’ten Didim’e kadar çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye ekipleri, iki caddenin yolunu da sıcak asfalta kavuşturdu.

Vatandaslardan Cerciogluna Tesekkur Hizmeti Yaparsa Baskan Cercioglu Yapar 455653 1565Ba74B2E11Cd064Abc73E7F6C1Bb2

“ÇALIŞMALARDAN MEMNUNUZ”

Büyükşehir Belediyesi, Efeler ilçesinin İstiklal Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Rıza Toprak Caddesi ve Mücadele Caddesi’nde sıcak asfalt serimi işlemini gerçekleştirdi. Asfalt seriminin tamamlanmasının ardından yol çizgi ve yaya geçidi çalışmalarının bittiği iki cadde de yenilenmiş haliyle vatandaşların kullanımına sunuldu. Modern, güvenli ve konforlu yollara sahip olan İstiklal Mahallesi sakinleri, “İki caddemizin yolunun asfaltlanmasından dolayı çok mutluyuz. Çalışmalardan oldukça memnunuz. Hizmeti yaparsa Başkan Çerçioğlu yapar.” diyerek Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Vatandaslardan Cerciogluna Tesekkur Hizmeti Yaparsa Baskan Cercioglu Yapar 455653 6E8298317D8A5Bb068C075A3D08742B6

Kaynak: HABER MERKEZİ