Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan et, sadece bir yemek malzemesi değil, aynı zamanda bizim için bir yaşam tarzı.Ancak son dönemde et fiyatlarındaki dalgalanmalar, sofralarımızdaki bu lezzetli hikayenin seyrini değiştirecek mi? Tarım Kredi Kooperatifleri market et fiyatlarını sizin için araştırdık.ttk-et-fiyatlari-1.jpg

Öneri: Tarım Kredi Kooperatifi Yağ Fiyatları: 1, 2, 5 Litrelik Ayçiçek ve Zeytinyağı Ne Kadar?

Tarım Kredi Kooperatifi Et Fiyatları

Son dönemlerde kırmızı et fiyatlarının giderek yükseliyor. Bu noktada Tarım Kredi Kooperatifi'nin sunduğu et ürünleri bir nebze daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor.24 Şubat - 1 Mart 2024 tarihleri arasında Aldıkça Aldıran kampanyası ile Tarım Kredi Kooperatifi'nin kırmızı ve beyaz et fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • TK dana kıyma 400 gram: 138,90 TL
  • Bakpiliç fileto/ kg: 149,90 TL
  • Bakpiliç derili but 200 gram pirzola: 89,90 TL
  • Maret soslu hazır döner dana eti 200 gram: 89,90 TL
  • Konet hazır döner dana eti 250 gram: 79,90 TL

ttk-et-fiyatlari-2.jpg

Tarım Kredi Kooperatifleri Market Et Fiyatları

Tarım kredi Kooperatifleri marketleri sadece tarımsal ürünlerin alım satımını yapmakla kalmıyor, aynı zamanda biz tüketicilere güvenilir ve kaliteli ürünler sunarak sofralarımızı zenginleştiriyor.Kırmızı et mi yoksa beyaz et mi? Sofralarımızda sıkça karşılaştığımız bu iki lezzet, aslında sağlık yolculuğumuzda önemli birer rehber oluyor. Kırmızı etin güçlü demir kaynağı oluşuyla beyaz etin protein dolu özelliği vatandaşları et tüketimine teşvik ediyor.Tarım Kredi Kooperatifleri fiyatları tüketici açısından uygun maliyetli oluşuyla dikkat çekiyor. Soframızın vazgeçilmezi et çeşitleri içinTarım Kredi Kooperatifleri market fiyatları şu şekildedir:

Tarım Kredi dana Kuşbaşı 1 kg fiyat 384,75 TL
Tabak Kuşbaşı 1 kg 425,00 TL
Antrikot dana 1 kg 575,90 TL
Gerdan kuzu 1 kg 429,00 TL
Şehrinizdeki en yakın Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerine ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. https://www.kooperatifmarket.com.tr/magazalarimiz/

Sıkça Sorulan Sorular

Tarım Kredi Kooperatifi et fiyatları hakkında sıkça sorulan soruları yanıtladık.

Tarım kredi kooperatiflerinde et var mı?

Et ve Süt Kurumu (ESK) tarafından Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri ile 2023 yılında protokol imzalandı. Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde kırmızı ve beyaz et bulunuyor. Tarım Kredi Kooperatifleri ayrıca kendi çatısı altında et ve et ürünleri üretim faaliyetleri yürütmek üzere Tarım Kredi Et Ürünleri A.Ş. ‘yi kurmuştur.

Bayram öncesi altın rekora koşuyor! Bayram öncesi altın rekora koşuyor!

Et fiyatları 2024'te ne kadar?

Tarım sektöründeki gelişmeler, hayvan yemleri maliyetleri, hava koşulları ve döviz kurlarındaki dalgalanmalar gibi faktörler, et fiyatlarını doğrudan etkileyebilir.

Tarım Kredi et nerede üretiliyor?

Tarım Kredi Kooperatifi'nde et üretimi Tuzla'da yer alan üretim yerleşkesinde gerçekleştiriliyor.

Tarım Kredi Holding sahibi kim?

Tarım Kredi Holding'in yüzde yüz hissedarı Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri'dir.

Editör: CEM YÜKSEL