Türkiye yarın yerel seçime gidiyor. Nazilli’de yeniden aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, görev süresinin dolması nedeniyle ilçe protokolüyle, mesai arkadaşlarıyla ve muhtarlarla tek tek vedalaştı. Nazilli halkına da bir video çekerek veda eden Başkan Özcan, sosyal medya hesabından videoyu paylaştı.

Nazilli’de dev yayın balığı ilgi odağı oldu: Gören bir daha baktı! Nazilli’de dev yayın balığı ilgi odağı oldu: Gören bir daha baktı!

“YÜREĞİMİZDE NAZİLLİ SEVDASI VAR”

Özcan videosunda, “Kıymetli hemşehrilerim; bundan tam 5 yıl önce bana verdiğiniz belediye başkanlığı görevinin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bugün itibariyle Nazilli’mizde hep birlikte olmanın kıvancını yaşadığımız gibi üzüntülü zamanlarımız da oldu. Deprem, asrın felaketini hep birlikte yaşadık. Bu zorlu günleri hep birlikte göğüsledik. Sel, yangın, salgın inanın sizlerle birlikte olmak, sizlerle birlikte memleket meselelerini hep birlikte çözmüş olmak el ele, omuz omuza, gönül gönüle bu meseleleri çözümüş olmak beni çok mutlu etti. 5 yıl önce teslim aldığım Nazilli’den daha güçlü bir Nazilli var önümüzde. Sevgili hemşehrilerim, yolumuz uzun, alnımız ak, yüreğimizde Nazilli sevdası var.” ifadelerini kullandı.

Özcan’ın videosunda 5 yıllık görev süresi içinde Nazilli’de yaşanan önemli gelişmeler, Özcan’ın vatandaşlarla yaşadığı bazı samimi anlar ve ilçeye kazandırılan çalışmalardan kesitler yer aldı.
 

Muhabir: M.NAZLI ALTINAYAR