CHP Nazilli İlçe başkanı Aslıhan Ökmen’in erkek kardeşi Batuhan ile Ayşe, Selahattin Acar Düğün salonunda gerçekleştirilen kır düğünü ile dünya evine girdi. Çok sayıda davetlinin yer aldığı düğün törenine Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik’in adına Başkan Vekili İsmail Civlez Nazilli Belediye Başkan Yardımcıları Selahattin Yılmaz ve Kadir Mutlu eşleri ile birlikte katıldı. Muhteşem düğünde Nazilli CHP İlçe Yönetim , Kadın Kolları Başkanı Nilgün Aktaş ile yönetimi, Gençlik Kolları yönetimi, meclis üyeleri de yer aldı.
Eğlenceli ve coşkulu geçen düğünde davetliler, gelin ile damadı bir an olsun yalnız bırakmadı. Düğün sonunda gelin bekârlara çiçeğini damat ise papyonunu attı. Abisi Batuhan'ın düğün merasiminde ailesi ile birlikte davetliler ile tek tek ilgilenen Aslı Ökmen katılan katılamayan iyi dileklerini sunan, çiçek ve telgraf gönderen her kese teşekkür etti. Başkan Ökmen, “Böyle güzel bir düğünü ancak dostlarımız ile birlikte gerçekleştirebilirdik. Herkese çok çok teşekkür ediyorum “ dedi.