Nazilli Bayanları Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği unutulmaz bir gece yaşattı. Garden Söğütlü Bahçe Kır Düğün Salonu, son dönemin konuşan sanatçılarına ev sahipliği yaptı. Nazilli Bayanları Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Grup Feyzullah Düğün organizasyon işbirliği ile düzenlenen Kadınlar Matinesi’nde roman müziğine farklı bir soluk getiren Şenol Evgi ve Gizo sahne aldı. Kadınların yoğun katılımıyla yapılan organizasyonda, Evgi ve Gizo yaklaşık 2 saat sahne aldı. Şarkıcılar 'İyi ki sen' ve 'Bitiyorum Her Gülüşünde' gibi birçok sevilen şarkısını seslendirirken, hayranlarının fotoğraf çektirme taleplerini geri çevirmeyerek birçok kişiyle fotoğraf çekildi.
KADINLAR İÇİN ÇOK GÜZEL BİR AKTİVİTE OLDU
Kadınların talebi üzerine belirli aralıklarla matine düzenlediklerini söyleyen Nazilli Bayanları Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bahar Beşer, “Muhteşem bir organizasyon gerçekleştirdik. Kadınlarımız hem kaynaştılar hem de gönüllerince eğlendiler. Şenol Evgi ve Gizo da birbirinden güzel şarkıları ile matinemize renk kattı. Kadınlar için çok güzel bir aktivite oldu. Matinemize katılan ve destekte bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Nazilli Bayanları Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak sosyal, kültürel vb etkinliklerimiz devam edecek” dedi.