CHP'li Bülbül, Kuyucak'taki jeotermal isyanını meclise taşıdı CHP'li Bülbül, Kuyucak'taki jeotermal isyanını meclise taşıdı

Konu hakkında açıklama yapan Kuşadasıspor Kulübü Başkanı Ferdi Zenginoğlu, azetenin imtiyaz sahibine depremzedelere yardım gecesinde 85 Bin TL ödediğini belirtti. Zenginoğlu, “İnternet haber sitesinin sahibi zat, depremzedelerimiz için yardım gecesi düzenledi. Ben de bir depremzedeyim ve kendisine böyle bir organizasyon düzenlediği için teşekkür ederek 50 Bin TL nakit para ve 35 Bin TL’lik gıda yardımında bulundum. Fakat üzülerek söylüyorum maalesef yaptığımız yardımın yerine ulaşmadığını gördüm. Böyle birisiyle çalışamayacağımı söyleyerek kendisine aylık verdiğim reklamı kestim. Bununla birlikte beni sindireceğini sanarak benim hakkımda asparagas haber yapmaya başladı’ dedi. 

"YAPILAN HABERLERİN DOĞRULUK PAYI YOK" 

Yapılan haberlerin hiçbirisinin doğruluk payı olmadığını anlatan Zenginoğlu, "Bende Kuşadası’nda yaşayan CHP’li bir vatandaşım. Partimin adayı olan Ömer Günel’i tabiki de destekleyeceğim. Bu desteğimi maddi manevi yanında bulunarak göstermeye çalışıyorum. O zaman, Belediye Başkanımız ve Adayımız Ömer Günel’in pankartını asan herkesin bir maddi çıkar beklentisi var böyle bir şey olabilir mi? Ben 19 yıldır Ömer Günel ile birlikte siyaset yapıyorum. Bu haberlerden sonra daha da kamçılandım ve pankart sayısını ikiye çıkartıyorum. Hakkımda çıkan her haber içinde ayrı ayrı yargı yoluyla hesap soracağım. Kendisini depremzedeler için topladığı para için davaya vereceğim bunu kendisi biliyor ve saldırıyor. Ama Kuşadası halkı itibar etmeyecektir" açıklamasında bulundu.

Kusadasispor Kulubu Baskanina Algi Operasyonu 453028 D9D6919C19Caf17F38Ab2730F026C453

Muhabir: AYLİN ESER