31 Mart’ta yapılan yerel seçimleri kazanıp, Germencik’in yeni Belediye Başkanı olan Burak Zencirci, göreve başlamasının ardından, kendi ekibini oluşturmak için düğmeye basmıştı. Belediye müdürlüklerinde değişikliğe giden Zencirci, ilk belediye başkan yardımcısını da belirledi. Zencirci’nin bürokratlardan Koray Aşık’ı başkan yardımcısı olarak atayacağı öğrenildi. Öte yandan Aşık, yaklaşık 6 yıl Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı Müdürlüğü yapmıştı.
Muhabir: EMRAH DİNÇER